تقسیم بندی انواع دستگاه واکس کفش

۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸:۲۰ ب.ظ

اغلب مشتریان ما در انتخاب دستگاه واکس کفش مناسب برای نیاز خود دچار تردید و مشکل بودند از این رو سعی کرده ایم تا در این مقاله  به بررسی انواع دستگاههای واکس زن کفش موجود در بازار و سایت خودمان بپردازیم.

 

دسته بندی دستگاههای واکس کفش

  1.  دستگاه واکس زن کفش اداری نیمه اتوماتیک
  2.  دستگاه واکس کفش اداری تمام اتوماتیک
  3. دستگاه واکس اداری چشمی دار
  4. دستگاه واکس کفش خانگی پدالدار
  5. دستگاه واکس کفش خانگی اتوماتیک

در ادامه به بررسی و توضیح مختصری هر کدام از دسته بندی واکس زن کفش می پردازیم تا در بهترین انتخاب در کنارتان باشیم:

1- دستگاه واکس زن کفش اداری نیمه اتوماتیک

برای انتخاب دستگاهها در ادارات فاکتورهای مهمی که باید به آن توجه شود عبارتند از : تعداد افرادی که قرار است از دستگاه استفاده کنند، به چه میزان از دستگاه در طول روز استفاده می شود، ظاهر و زیبایی دستگاه به دیزاین ملزومات ادرای ست گردد.

این دسته از واکس زنها عملیات واکس زنی را بصورت نیمه اتوماتیک انجام می دهند.بدین صورت که شیر فشاری در کنار فرچه های دستگاه قرار می گیرد و مایع واکس از این شیر خارج می گردد بعد از این اتفاق کفشها شامل مقداری مایع واکس بوده که خود کاربر باید کفش را زیر برس قرار دهد و کفش خود را پولیش نماید.

این نوع دستگاهها در کشور ایران و سراسر جهان به عنوان اولین دستگاه واکس کفش تولید شده و هنوز هم طرفدار خود را در بین اغلب مردم دارد.

2- دستگاه واکس کفش اداری تمام اتوماتیک

فاکتورهای انتخاب دستگاه واکس ادارات در این دسته بندی نیز همانند دسته قبل می باشد. اما آنچه که دلیل تولید این دسته بندی واکس زن کفش شد نقطه ضعفی است که در دسته قبل بوده و آن پاشش ناگهانی مایع واکس از شیر فشاری است.

این مشکل در ادارات پر رفت و آمد به چشم میاید. برای حل این مشکل دستگاه واکس تمام اتوماتیک تولید شده است.عملیات واکس زنی در این دستگاه بدین صورت است که فشار دادن دکمه شروع مایع واکس بصورت اتوماتیک روی برس یا فرچه دستگاه ریخته می شود و کاربر کافی است کفش خود را زیر فرچه قرار دهد و پولیش کفش انجام شود.

تمامی عملیات و میزان پاشش مایع واکس و همینطور تعداد دفعات ریختن مایع واکس روی برس قابل تنظیم می باشد.

                                                         

3- دستگاه واکس اداری چشمی دار

دستگاههایی که چشمی دارند اکثرا ابتکار و تولید غیر ایرانی بوده و با نزدیک شدن پا یا بهتر است بگوییم کفش، دستگاه شروع به کار می کند. معمولا این دستگاهها شیر غلطکی مانند دارند که مایع از همان غلطک خارج می گردد و مایع این دستگاهها روغنی است.

                                

4- دستگاه واکس کفش خانگی پدالدار

برای رفع نیاز واکس زدن کفشها در منازل نیز دستگاههایی تولید شده است که فقط با فشار پا روی پدال، دستگاه شروع به کار می کند برخی از این دستگاهها فقط برای گردگیری استفاده می شوند یعنی مایع واکس و مخزن واکس ندارند. و برخی دیگر تک مخزن بوده و مایع واکس برای براق کردن کفش مورد استفاده قرار می گیرد.

                                       

5- دستگاه واکس کفش خانگی اتوماتیک 

این دسته بندی همانند دسته بندی اداری چشمی دار بوده فقط در ابعاد کوچکتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

                                                              

برای راهنمایی و انتخاب بهتر و مناسب دستگاه واکس کفش در صورتی که این مقاله نیاز شما را مرتفع ننمود با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

021-66834826     021-65822301

 

منتظر مقالات بعدی ما برای راهنمایی بیشتر انتخاب دستگاه واکس و مایع واکس باشید.

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید